Medyum Burak
Medyum Burak

Haksızlığa karşı dua

Eğer ki haksızlığa uğradığınızı düşünüyor iseniz bu dua ile Allah’ın izni ile içerisinde bulunduğunuzda durumdan kısa süre içerisinde kurtulacaksınızdır.

 

1. “Haksızlığa ve zulme uğrayan hakaret gören kardeşlerim için bir dua önerisidir. gücünüz yettiğince salavat okuyup bu şekilde dua etmeniz inşaallah faydalı ve hayırlı olur……”
Ey zulümden şikâyetçi olanların halinden haberdar olan; ey onların başlarına gelenlerden haberdar olabilmek için tanıkların tanıklıklarına ihtiyacı olmayan; ey yardımı mazlumlara yakın olan ve ey desteği zalimlerden uzak olan (yüce Allah); verdiğin nimetlerin şımarıklığıyla ve yaptıklarından dolayı kendisini hemencecik cezalandırmamana aldanarak Falan oğlu Filanın bana yaptığı haksızlığı, hakareti gördün, bildin. Allah’ım, kuvvetinle bana zulmedeni ve düşmanımı bana zulmetmekten alıkoy; kudretinle onun bana karşı düşmanlığının keskinliğini kır; (benimle uğraşmaya zaman bulmayacak şekilde) onu meşgul et ve onu düşmanlarına karşı âciz, güçsüz kıl.
Arananlar:haksızlığa karşı okunacak dua,zulmedene karşı okunacak dua,haksızlığa uğradığında okunacak dua,haksızlık duası,Haksızlığa uğrayan için dua,zulme karşı dua,haksızlığa karşı okunacak dualar,yapılan haksızlıklara karşı dua,haksizliga karsi okunacak tum dualar,zulme karşı okunacak dua
Kategori: Genel
Medyum Burak


YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Desteklen Siteler: medyum