Medyum Burak
Medyum Burak

Sevdiğini bağlamak için okunan dua

Kalem ile bir insan sureti çizilir. Resimin başına matlubunun, annesinin ve babasının ismi yazılır. Yüzüne (….)ayeti kerimesi, göğsüne (…) sağ eline (…) sol eline (…) karnına da:

Tevekkelu ya hüddami hazihil ayati vel esma’ veya meaşirel ervahil mütevekkiline bi hazel ameli va’kudu nevmi filane binti filane binti filan ve heyyicuû ila filan ibni filane ibni filan, diye yazar ve resmi evin gün doğusu tarafına isabet eden bir duvara göbeğinden baş aşağı olarak çivilersin. Ba’dehu 41 kere surei cini okur ve her defa çiviye hafifçe çekiç ile vurursun. 41 incide çivi tamamı ile duvara çakılmış olur.

Okuma esnasında güzel kokulu bir buhur yakılır. Çok kuvvetli bir celbiyedir. Kendisine bu ameliya yapılan kimse şiddetli lehabbetinden uyku uyuyamaz, yemek ve içmekten kesilir. Resim duvarda çakılı kaldığı halde surei cini 3 veya 7 gece 41er defa okumak lazımdır. Sonuç olarak istenilen amaca ulaşmış, dilenen kişiyi aşk ve muhabbetle kendinize çekmiş olursunuz.

Arananlar:sevdiğini bağlamak için okunacak dua,ESMALARLA SEVDİĞİNİ KENDİNE BAĞLAMAK,benı sevmesi uyku uyumasın duvası,SEVDİĞİNİN CANINI YAKARAK ONU KENDİNE BAĞLAMAK,sevdiğini bağlamak için okunan dua,sevdigin birini kendine baglamak esma,eltilerimin agzını dilini baglamak için dua ve esma,birinin ağzını dilini bağlamak için okunacak dua,birini kendine bağlamak için okunan dua,sevdigni baglayan dua
Kategori: Bağlama Duası
Medyum Burak


YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Desteklen Siteler: medyum