Medyum Burak
Medyum Burak

Sevdiğniz insanın saçına aşagıda gelen duayı 21 kere okuyup üzerinde taşıyana matlup büyük bir sevgi ve aşk duyar. Saçını bulamayan insan yakında ise hissettirmeden 21 defa okuyup o kişinin yüzüne hissttirmeden üfürüse aynı etkiyi görür. Uzakta yanına yaklaşamdıgı birisi ise o insanın hayalini göz önüne getirip niyet üzere okusa ve bu duaya 21 gün devam etse muradı hasıl olur. Duada ısrar edin. Bizde hangi şekilde olursa olsun 21 gün bu duayı 21 kere okuyalım. Çok kısa bir sürede karşınızdaki insanın size karşı hareketlerinin değiştiğini görürsünüz.
Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.
21 defa okuduktan sonra ya rabbi falan oglu veya kızı falanın aklını gönlünü muhabbetini ve aşkını benim üzerime kıl…amin.

Arananlar:sevgilimi kendime nasıl baglarım,nişanlımı kendime nasıl bağlarım,sevgilimi nasil kendime baglarim,uzaktaki sevgilimi kendime nasıl bağlarım,uzaktaki sevgimi kndime nasil baglarim,sevgilimi kendime nasıl bağlayabilirim,sevgilimin saciyla kendime nasil balama duasi,nişanlımı nasıl kendime bağlarım,Uzakta olan birini nasil kendime baglarim,uzaktaki nişanlima kısa sôz
Kategori: Bağlama Duası
Medyum Burak


YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Desteklen Siteler: medyum