Medyum Burak
Medyum Burak

Sevdiğniz insanın saçına aşagıda gelen duayı 21 kere okuyup üzerinde taşıyana matlup büyük bir sevgi ve aşk duyar. Saçını bulamayan insan yakında ise hissettirmeden 21 defa okuyup o kişinin yüzüne hissttirmeden üfürüse aynı etkiyi görür. Uzakta yanına yaklaşamdıgı birisi ise o insanın hayalini göz önüne getirip niyet üzere okusa ve bu duaya 21 gün devam etse muradı hasıl olur. Duada ısrar edin. Bizde hangi şekilde olursa olsun 21 gün bu duayı 21 kere okuyalım. Çok kısa bir sürede karşınızdaki insanın size karşı hareketlerinin değiştiğini görürsünüz.
Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.
21 defa okuduktan sonra ya rabbi falan oglu veya kızı falanın aklını gönlünü muhabbetini ve aşkını benim üzerime kıl…amin.

Arananlar:sevgilimi kendime nasıl baglarım,sevdigin kızın sacına duaylA baglam,sevgilimi kendime nasıl bağlayabilirim,askımı kendime nasıl baglarım sözler,sevdigim kızı kendime nasıl baglarım,sevgilimi bana nasıl bağlarım,sevgilimi kendime nasıl care bilirim,Sevgilimin kendime nasil baglaya bilirim,sevqilimi kendime daha fazla nasil baglaya duasi
Kategori: Bağlama Duası
Medyum Burak 
YAZILAR (RSS) | Sitemap | Ping Desteklen Siteler: medyum