Aşk Duası

Aşk Bulma Duası

Bu dua ile Allah’ın izni ile aradığınız bir aşk var ise en kısa sürede o aşkı bulacaksınızdır. Etkil ve bir o kadarda güzel bir duadır. Yüce Allah sevenleri inşallah hep kavuşturur.

bu bana ricam üzerine bir **** arkadas tarafindan verilmistir sabah namazindan evel 101 defa yazacagim duayi okumayadevam edenler muradlarina kavusmuslardir tecrübe edilmis gaflet olunmaya dua sudur önden niyet edin besmele ile ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, ve li tüsnea ala ayni, la havle vela kuvvete alla billahil aliyyil azim. YA kaimü,ya ferdü, ya samedü, ya veliyyü, ya ahadü, lem yelid velem yiled, velem yekün lehu küfüven ahad. YA kadiyel hacat igdI haceti. allah hayir icin yapilan dualari huzurundakabul buyursun RABBIM amin ayrica hepinizin cumasi mubarek ve bereketli olsun….

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı