Ayrılan eski sevgilileri birleştirme duası

Eki bitmiş olan bir ilişkiyi tekrar başlatmaya yarar. Bu denenmiş bud ile ayrılan iki arkadaşım tekrar birleşti. Öyle ki bırakırken birbirlerine tanıstıgımız güne lanet olsun diyen kişilerdi.

Yasin suresini okudum ve icinde gecen her mubin suresinde uc bes veya yedi kere ihlasla beraber mubin duası..Sonunda da dua okumustum ama bunu gunde en az iki kere okumustum ve geri geldi nasil bir pismanlikla..Once uzun bi sureden sonra sessiz gelen tellerden anlamıstım ve daha da umutlanıp okumaya devam ettim ve geri dondu tabi o zaman da ben istemedim
Yasin ve mubin suresini isim icinde yapmistim ise girememistim yine bu duayı etmistim ve Sukurler olsun ki isimide elime aldım..
Size diyecegim su ki duadan hic bi zaman zarar gelmez sıkıldıgınızda caresiz kaldıgınızda aslında caresiz ve yalnız diilsiniz sizin en yakınınızda Allahımız var o sizi goruyor gozyaslarinizi goruyor ben duaları okurken gozyaslarım kitabi islatiyordu o kadar kotuydum rabbim geri cevirmedi dileklerimi..Duadının nasıl edildigi de bi o kadar onemli icten edilen ve en onemlisi illa olsun diye diilde Hayırlısıyla olsun hayırsızsa hayırlara cevir diye edilen dua bence en makbuludur..
Ayrıca size bi kac tane daha dua ismi yazacagim ben bulunca okumaya baslayacagim simdi Arif Pamugun kitabindan baktım
Her turlu dilegin olmasi icin
40 kez fatiha okunması
En-Am suresi
70 defa Yasin suresi
7 defa Zuhruf suresi
Casiye suresi 
7 defa Fetih suresi
7 defa Necm suresi 
7 defa İnfitar suresi etkili oluyormus 
İnsallah hepimizin dilekleri kabul olur
Arananlar:kavusturma duasi,iki sevgiliyi birleştirme duası,ayrılan sevgililerin barışması için dua,ayrılan sevgilileri birleştirme duası,eski sevgiliyle barışma duası,eski sevgiliyle barışmak için dua,birleştirme duaları,sevgilileri birleştirme duası,ayrılan sevgililer nasıl barışır,birleştirme duası

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.