Genel

Dertlerden kurtulma duası

Her Derde Deva Olan Dua

Merhaba.. Ben güvenilir bir hocadan duyduğum etkili ve denenmiş bir duayı sizlerle paylaşmak istedim. Aslında bir çoğumuzun bildiği bir dua olmasına rağmen ben bu kadar etkili olduğunu yeni keşfettim.

Hoca “La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.” duasının her derde bi-iznillah çare olduğunu, hayırlı her hacet için bir anahtar olduğunu söylemişti. Bir arkadaşım tedavi gördüğü halde çocuğu olmuyordu. Doktorlar da olmasının imkansız olduğunu söylemişti. Bu duayı onunla paylaştım ve kendisi hemen o gün abdestli bir şekilde günde 100 kere okumaya başladı. Bir kaç hafta sonra doktorunda mucize diye tanımladığı şekilde hamile kaldı elhamdülillah.

Sizlere bu duayı şu kadar gün şu kadar sayıyla okuyun diyemem. Çünkü bir şeyi saf ve halis bir kalple Allah’tan istediğimizde bir kere “ALLAH” demenin dahi duanın kabulüne yeteceğine inanıyorum. Rabbimizden istemeyi bildiğiniz müddetçe yukarıdaki duayı istediğiniz gün, istediğiniz saat, istediğiniz sayıda okuyabilirsiniz. Rabbim şimdiden dualarınızı kabul etsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı