Aşk Duası

Esenyurt’ta Sahibinden Satılık Daire Esenyurt’ta Kiralık Daire

Daha önce daire satın alan kişiler iyi bilirler ki, daire satın almak oldukça masraflı bir durumdur. Sadece alınan daireye para vermekle kalınmaz , sizin ev bulmanızı sağlayan emlakçıya da daire fiyatının yarısı kadar bir komisyon ödenmesi gerekir. Günümüz şartlarında gece gündüz çalışan aile bireyleri için ek bir yük demektir emlakçıya verilen komisyon. Bu durumda yapılacak en uygun şey, Esenyurt’ta sahibinden satılık daire bulmaktır.

Araştırmayı kapı kapı gezmek veya Esenyurt’ta sahibinden satılık daire ilanları verilen internet sitelerini incelemek olmak üzere iki şekilde yapmanız mümkün. Şayet ki, Esenyurt’ta sahibinden satılık daire arıyorsanız işiniz oldukça kolay. Ama sahibinden satılık daire bulsam da bütçem almaya yetmez diyorsanız Esenyurt’ta kiralık daire arayışına girmekte fayda var.

Üzülmeyin Esenyurt hem satılık, hem de kiralık daire bulma açısından tam bir derya. Üstelik tüm isteklerinize uyan bir daire bulma garantili bir ilçe.  Çünkü burasu lüks ve konforun ilçesi burası lükslüğün merkezi ….

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

  2. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  3. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı