Aşk Duası

Giden sevdiğin kişiyi getirme duası

Terk eden eş veya sevgiliyi geri getirmek istiyorsak öncelikle temiz bir abdest alırız. Sessiz bir ortamda 2 rekat namazımı hacet namazı diye niyet ederek kılarız. Kılarken okunacak dualar ise.
1. rekatta Fatiha ve Amenerrasulu
2. rekatta Fatiha ve 3 ihlası şerif arka akaya okunur.

Daha sonra

ondan sonra
1 ayetel kürsi
3 ihlası şerif
3 salavatı şerife okuruz
sonra yasine suresine başlarız 1. mübine gelince aşağıda yazılan duayı 3 kere, mübn duasını 3 kere ve neml suresinin 39. ayetini 114 kere okuruz sonra yasine devam ederiz 7. mübine kadar aynı işlemi tekrar ederiz..

Okunacak dua budur:
Bismillarrahmanirahim
Men yeşfa’ şefâaten haseneten yekünlehû nasibün minha. Ve men yeşfa’ şefâaten seyyieten yekün lehü kiflû^n minha. Vekanallahû ala külli şeyin mukıtâ. Veiz huyyitüm bi tehiyyetün fe heyyû bi âhsene minha. evruddu hâ, innallahe kâne ala külli şeyin hasibâ. Allâhû lâilahe illa hûve lâ yecme anneküm ilâ yevmil kıyameti lâ reybe fiyh ve men esdek minallâhû hadisa.

Yasin süresi okuduktan sonra bu duayı ardı ardına 40 kere okuyacağız.
Uygulama sona erdi Allah’ın izniyle dinimize inanmaya devam ederek en kısa sürede sevdiğin kişi gelecektir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı