Haksızlığa karşı dua

Eğer ki haksızlığa uğradığınızı düşünüyor iseniz bu dua ile Allah’ın izni ile içerisinde bulunduğunuzda durumdan kısa süre içerisinde kurtulacaksınızdır.

 

1. “Haksızlığa ve zulme uğrayan hakaret gören kardeşlerim için bir dua önerisidir. gücünüz yettiğince salavat okuyup bu şekilde dua etmeniz inşaallah faydalı ve hayırlı olur……”
Ey zulümden şikâyetçi olanların halinden haberdar olan; ey onların başlarına gelenlerden haberdar olabilmek için tanıkların tanıklıklarına ihtiyacı olmayan; ey yardımı mazlumlara yakın olan ve ey desteği zalimlerden uzak olan (yüce Allah); verdiğin nimetlerin şımarıklığıyla ve yaptıklarından dolayı kendisini hemencecik cezalandırmamana aldanarak Falan oğlu Filanın bana yaptığı haksızlığı, hakareti gördün, bildin. Allah’ım, kuvvetinle bana zulmedeni ve düşmanımı bana zulmetmekten alıkoy; kudretinle onun bana karşı düşmanlığının keskinliğini kır; (benimle uğraşmaya zaman bulmayacak şekilde) onu meşgul et ve onu düşmanlarına karşı âciz, güçsüz kıl.
Arananlar:haksızlığa karşı okunacak dua,haksızlığa uğradığında okunacak dua,zulmedene karşı okunacak dua,haksızlık duası,zulme karşı dua,haksızlığa karşı okunacak dualar,haksizliga karsi okunacak tum dualar,Haksızlığa uğrayan için dua,yapılan haksızlıklara karşı dua,zulme karşı okunacak dua

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.