Genel

kısmetin açılıp hayırlı bir koca için dua

Evlilik için okunacak etkili bir duadır. Bu dua ile Ala’ın izniyle evlenmek isteyenler en kısa zamanda kısmetlerini bulacak ve hayırlı biriyle evleneceklerdir.

bu uygulamayı 21 gün yapmış ve onun da aynı şekilde bir talibi çıkmış ve şu anda evliymiş..Önemli olan tabii ki inanmak ilk başta..İsteyen arkadaşlar uygulasın..

İlk olarak niyet ediyorsunuz, 25 salavat-ı şerife,
100 Besmele
129 Ya Fettah
129 Ya Latif
20 Ya Vedud
3 İhlas
1 Fatiha
10 Salavat-ı şerife tesbih çektikten sonra Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem’e ve ehli beytine hediye ediyorsunuz..

Uygulama bu kadar arkadaşlar..Fakat soranlar olacaktır “Ya Fettah” Esmasının ebced değeri 489 ama burada neden 129 diye..Bana verilen okuma bu şekilde..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı