Dil Bağlama Duası

Kocamın Babasının Dilini Bağlama Duası

El-Bariu, Bu mübarek ism-i şerifi vird edinenlerin sıkıntı ve kederlerini Allah Teala ferah ve sevince çevirir. Dil bağlama niyeti ile zikredilebilir.
“Yâ Bâriü” ism-i celilini 45360 defa abdestli olarak tam bir iman ile okuyan ve durumunu Cenab-ı Hakk’a niyaz eden kimse mahkum ise hapisten kurtulur, gam ve kederi varsa Cenab-ı Hakk onu bu durumdan kurtarır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı