Muhabbet Duası

Kocamla muhabbetimi arttırmak istiyorum

Bu dua ile ile karı koca arasında sürekli sorun yaşayan insanlar Allah’ın izni ile sorunlarını haledeceklerdir. Yüce Allah sizi korusun ve ilişkinizin yolunda gitmesini nasip eylesin.
Hz. Ali tarafından söylenen bu dua Allah’ın izni ile işinize yarayacak türdendir. Kısa süre zarfı içerisinde sevdiğiniz yada bulamadığınız sevgiyi bulacaksınızdır.
Hazreti Ali, bir tefeül etmek, yani talihine, niyetine bakmak usulü göstermiş. Bir niyete bakmak isteyen şâhıs, br kâğıt alacak . Üç bir okuyup bunu ehl-i beytin ruhuna hediye edecek ve kalemi eline alıp; “Yarabbi, şu işim nasıl olacaksa bana bildir.” üç sıra sayısız olarak noktalayacak. (yani saymadan lâ-lettâyin noktalayacak.
………………………………….
…………………… (ikinci satır, birinciden daha kısa)
……….. (üçüncü satır, ikinciden daha kısa)
Yukarıda gösterildiği üzere sağdan başlayıp birinci, ikinci ve üçüncü sıralar daha az olmak üzere noktaladıktan sonra 8 nokta sayıp ayıracak. (8′er 8′er)
Sonra (örneğin geriye) 5 nokta kaldı. 5 numaraya bakacak.
Yukarıdaki yazıya göre her yıldızın tâlihi:
1. O niyet sâhibinin yıldızı tâlihi Zühre’dir. Murâd ve maksadı şüphesiz hâsıl olacak.
2. Tâlihi Merih’tir. Bunda (bu niyette) hayır yoktur. Bu işi yapmasın; (çünkü) zarâr görüküyor.
3. Yıldızı Arz (Dünyâ) dır. Bu tâlih sonunda işi olacaktır. Fakat evvelâ çok zahmet çekecektir.
4. Zühâl’e mensuptur. Hem iyi ve hem fenâdır. Bu işte sabır etmesi lâzımdır.
5. Müşteri yıldızı âhkâmına tabiidir. Saadet görünüyor yolu. İşi açıktır. Sıkıntı ve kederden kurtulacak, birçok nimete kavuşacak.
6. Kamer, yani Ay’dır. Cenab-ı hak, ona yardım edecek, işlerin düzelecek ve güzelleşecek.
7. Utarid yıldızına tabii olan bu tâlih, sana müjde diyor. Allah’tan ne dilersen bulacaksın. Hayırlıdır.
8. Sekiz kalırsa bu işi sakın yapma. Şer gözüküyor. Bu işi yaparsan iyi gelmeyecek.
arkadaslar noktaları 8 er 8 er çizerken örneğin üst sırada 5 kaldıysa 2. sıradan 3 çizeceksiniz en alttaki sırada sona kalan geçerlidir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Zonguldak merkezden ben Afra Selcen. Merhaba paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 04-01-2018 16:35:39

  2. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

  3. Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( ask@askduasi.gen.tr)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı