Muhabbet Duası

Muhabbet İçin Rüyaya Girme Duası

Bu dua ile Allah’ın izni ile bir kişinin muhabbetini sağlamak için rüyalarına girebileceksinizdir. O kişinin rüyalarında yer alacaksınzdır ve kısa zaman sonra muhabbetine sahip olacaksınızdır.

Bir kimseye rüyasında görünmek ve muradınızı söyleyerek arzu ettiğiniz şeyi o kimseye yaptırmak istiyorsanız.3 gece herkez yattıktan sonra aşağıda yazdığım duayı 786 kere okursanız istediğiniz ve arzu ettiğiniz şeyi yaptırırsınız.

Ahiyen şerahiyen ezünayün esbavütün ali şeddai ya hüddamı hazihil esma izhebu ala filan fi sıfatı vel hilyeti ve kulu maksadi ve muradi haza…Burada kendi söylemek istediğiniz şeyleri söylersiniz.

filan yazan yere etki etmek istediğiniz kişinin adı ve annesinin adını söyleyeceksiniz

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı