Genel

Önce iş daha sonra evlilik için dua

Bu duadaki amaç önce bir insanı iş sahibi yapıp gelir sağlamak ardındanda evlilik yoluna götürmektir. İş olamdan evlilik çok zordur. Allah’ın izni ile bu dua ile hem iş hemde hayırlı bir kısmet sahibi olacaksınızdır.

Aşağıda yazılan ayeti kerimeyi okumayı adet edinen ve buna (40) gün günde en az (500) defa okuyan bir hanıma bu müddet zarfında mutlaka hayırlı bir talip çıkar ve evlenir.

Bismillahirrahmanirrahim
Alellâhi tevekkelnâ*
Rabbeneftah beynenâ ve beyne kavminâ bil hakkı ve ente hayrul fâtihıyn*
Ya fettâhu iftah lenâ hayral bâbi bi câhi sâhıbil vesîleh*

Bu okuma sadece hanımların kısmetlerinin açılmasına mahsus değildir.
– İş arayanlar,
– Hapisten kurtulmak isteyenlere,
– Davası sürümcemede kalanlara,
– Hasılı insanların yenemediği bütün zorluk ve müşkillerde istifade olunan bir can simidi gibidir.

Bu duayı günde (500) defa okuyaman kimse en azından ara vermeksizin (111) kere okumalı.
Ve (489) defada duadan sonra “Yâ Fettâh” ismi şerifini zikir ederse inş Cenabı Hakk ın kapısından eli boş döndürülmez.
Okumalarınıza başlarken istiğfar ve duanın başında ve sonunda salavat getirmeyi ihmal etmeyin .kabulü için köprüdür

Her zikri ALLAH’ın C.C. huzuruna Melekler yükseltir “LÂ İLAHE İLLALLAH” ise aracısız, engelsiz ve direk olarak ALLAH’ın C.C. huzuruna çıkar, ALLAH’ın huzurunda söyleyen kişinin mağfiret olunması için inler durur. “LÂ İLAHE İLLALLAH” ile ALLAH C.C. arasında perde yoktur.
Cennet’in 8 kapısı üzerinde yazar. Yedi kat gökleri ve yerleri ve içindeki her şeyi ve yaratılmış her şeyi, terazinin bir kefesine koysanız bir kefesine “LÂ İLAHE İLLALLAH” Kelime-i Tevhid’ini koysanız, “LÂ İLAHE İLLALLAH” ağır gelir.
Seksen senelik kafir’i bile bir kere kalp ve dille söylemesiyle tertemiz eder BİİZNİLLAH.

“LAİLAHEİLLALLAH” bütün günahları mahveder, mizana konulmaz çünkü onun karşısında bir şey durmaz.1 kere sadakatle söylendiğinde, 4000 büyük günahı defterden sildirir ve 4000 derece yükseltir.

Şaban ayında bu duayı okuyana bin sene ibadet etmiş sevabı yazılır. Bin senelik günahı da olsa silinir. Kabrinden yüzü ayın ondördü gibi çıkar ve ALLAH C.C. indinde sıddık olarak yazılır. “Lailaheillalahu velâ ne’büdü illa iyyehü mühlisine lehüddine velev kerihel kâfirune”

Son nefeste imanı kurtarma duası: “Ya Hayyu Ya Kayyumu, Ya Zel Celâli Ve’l İkrâm, ELLAHÜMME inni es’elüke en tühyiye kalbi bi Nûri ma’rifetike ebeden, Ya ALLAH, Ya ALLAH, Ya ALLAH Celle Celâlüh” Sabah namazının sünnetiyle farzı arasında okunacak.
Çok önemli bir duadır…

Sabah ve akşam namazının farzında selâm’dan hemen sonra 10 kere
“LA İLAHE İLLALLAHU VAHDEHU LA ŞERİKELEH LEHÜL MÜLKÜ VE LEHÜL HAMDÜ YUHYİ VE YUMİT VE HÜVE HAYYUL LA YEMÜT BİYEDİHİL HAYR VE HÜVE ÂLA KÜLLİ ŞEY-İN KADİR” günahları tertemiz eder, akşama/sabaha kadar günah yazılmaz

“ELHAMDÜLİLLAH demenin katlı mükafatı gibi hiçbir zikrin mükafatı olamaz” Hadis’i Şerif. Yer ile gök arasını doldurur. Bu hamd’de mizan’ı doldurur.

°Yatarken 3 kere
“Estağfirullah el Aziym Ellezi La İlahe İllahü El Hayyul Kayyumu ve Etübü İleyk”
diyenin deniz köpüğü kadar günahı olsa afvedilir.
(tabii ki tam bir pişmanlıkla söylenmeli)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ben yeni evli sayılırm benimde benzer sorunlarım olmaya başlıyor bi yerden sonra aşk bitiyo o cicim ayları olmuyor monotonlaşıyor sanki köprüyü geçene kadar evleniyolar sonra birden değişiyolar. yaklaşık bi kaç aydır arayış içindeydim. bir arkadaşımın arkadaşı burak hocaya muska yaptırmış ismi celp ti sanırım. bizim bu arkadaş daha önce çok sahtekar adına hoca diyenlere para kaptırdı yazık neyse ben burak hocayı aradım konuştum derdimi anlattım Allah ondan bin defa razı olsun çok doğru dürüst bir insan bana da celp yaptı biraz sabredicem katlanıp bekliycem ama sorunsuz bir şekilde olcağını inanıyorum celp taşımaya başladıktan sonra bile farklılık hissettim ask@askduasi.gen.tr

  2. 6 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi geri getirebilmek için her şeyi yaptım. Annesi baskasıyla evlendirmek istiyordu ve hala buna rağmen beni seviyordu, ailesinede karşı gelemiyordu ne yaptıysam olmadı ve sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi nihayetinde kendimi burada buldum annesi baskasiyla evlendirmek uzereyken evliliği bozuldu ve şuanda da beni arıyor burak hocamın aşk ve geri getirme büyüsü sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı