Aşk Duası

Sevdiğim Gelsin Duası

Salı günü muhabbete uygun saatte ekte verdiğim dua yazılır yazıldıktan sonra üzerine 313 defa aşağıdaki dua okunur duayı okurkende ud ve cavi ile o kağıt buhurlanır ve daha sonra sevilenin kapı eşiğine gömülürse sevilen kişi size dönecektir

okunacak dua

Asallâhü en yecale beyneküm ve beynellezîne âdeytüm minhün meveddeh. Ecib yâ ahmar ve’mürü a’vânüke hâzihis sâate bi celbi fülânete binti fülânete ilâ mehabeti fülân ibni fülânete ve yüheyyicühü bi mehabbetihi tehyicen ve vecden bi ızzeti envâr.Seyecalü lehümür rahmânü vüddâ.Bi hakki berâhın kûşin rabâhın ve bi ızzeti eşmehın şemâhın elâlî alâ külli berâhın sübhâne men lehül azameti vel kibriyâi ve külli men fil kevni yüsebbihuhü hamden ve mecden ve bi hakki âhiyyen şerâhiyyen edûnâyi esbâûtin âli şeddây.

yazılacak olan arapça ektedir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı