Aşk Duası

Sevgilimi ayağıma getirmek istiyorum

Sevdiğiniz insanın ayağınıza kadar gelmesi için etkili bir duadır. Bu dua ile sevdiğiniz insan allahin izni ile en kısa zamanda size gelecektir. Etkili ve güzel bir duadır.
kim bu duayı cuma gecesi yüz yirmikere okursa sevdiği ayağına gelir
dua budur. allahın izniyle

min zalike billahi min seddetin leke.

niyet ederken falanca oğlu/kızı anne adı ben filanca oğlu kızı kendi anne adınız kendi adınız için bu duayı bana celp olması bana bağlanması bana muhabbet beslemesi için niyet ederim allahın iznini isterim deyip besmeleyle başla allahın izniyle olur ama sahlih bir kalple yapın ve olacağına inanın sabredin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı