Aşk Duası

Tehlikede olan evliliği kurtarmak için dua

Eğer ki evliliğiniztehlikede ise bu dua sayesinde Allah’ın izni ile tehlikede olan evliliğinizi en kısa zaman içerisinde kurtaracaksınızıdr. Tüce Allah hakkınızda hayırlısı ise evliliğinizi bitirmez inşallah.

Bu hususta dört ayrı tertip vardır. Bunlar:
1. Uykudan önce abdest alınır. Ayet el-Kürsi ve Muavvizeteyn Sureleri okunarak avuç içine üflenir. Sonra üç defa beden meshedilir.
2. Kasete kaydedilen Ayet el-Kürsi bir saat süreyle hastaya dinletilir ve buna (40) gün devam edilir. Dinletme işi her gün bir defa yapılır.
3. Bir kasete Muavvizeteyn, İhlas, Felak ve Nas sureleri kaydedilir ve hastaya her gün üç defa dinletilir. (40) gün devam edilen bu tedavi sırasında hasta avuç içine üfürür ve her defasında bedenini üç defa mesheder.
4. Temiz bir suya rukye ayetleri okunur. Her üç günde bir defa aşağıdaki dua (100) yüz defa okunur. Bu tertip sabah namazından sonra uygulanır. Okunacak dua budur:

La ilahe illellahü vahdehu la şeriyke leh, lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyı ve yümıtü ve hüve ala külli şey’in kadir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. ask@askduasi.gen.tr

  2. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

  3. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

  4. Sevdigim kisi arada hic bir sorun yokken beni aramıyor ve benimle görüşmek istemiyordu, onu aradığımda ise kısacık görüşüyoruz ve hemen telefonunu kapatıyordu aylardır budurum böyle gitti burak beye net üzerinden rastladım Harmura aşk celbini yazdı şuan aramız iyi ne dersem yapıyor hergün defalarca arıyor soruyor hocamız sağ olsun attığım bütün maillere dönüş yapıyor yapmam gerekenleri söylüyor. İnsanlar sahte dolandırıcı büyücülere medyumlara boşuna paralarını kaptırmasınlar

  5. Merhaba ben 11 yıllık evliyim eşime sinirlenip kizinca senden ayrılmak istiyorum derdim sürekli bunu alışkanlık haline getirdim ve sonunda oda bıktı ayrilalim tamam dedi.ama bu seferde ben ayrılmak istemiyorum esimi çok sevdiğimi anladım ondan öncesi ve sonrası yok gibi geliyor çok acı çekiyorum Allahın yardım et tüm evliliği tehlikede olanlara da yardım et senin herşeye gücün yeter .aminn ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı